Üdvözöljük a Kőbirodalom.com Vendégkönyv oldalán!
Minden vélemény számít, kérjük írja meg észrevételeit, vagy bármit, ami velünk, termékeinkkel vagy oldalunkkal kapcsolatos!
35 entries.
Kedves Tamara és kedves András!
Rendelésem a tegnapi sirkőállitással befejeződött.
Korábbi (másik cégnél) történt rendelésem rossz tapasztalatával kerestük fel Önöket.
Jó döntés volt!!
Az első perctől az utolsóig végig vevőbarát, pontos, kiszámítható, korrekt, udvarias ügyintézést kaptunk!
Bravó Kőbirodalom!
Köszönöm!
Szatmári László
Rendelésem a tegnapi sirkőállitással befejeződött.
Korábbi (másik cégnél) történt rendelésem rossz tapasztalatával kerestük fel Önöket.
Jó döntés volt!!
Az első perctől az utolsóig végig vevőbarát, pontos, kiszámítható, korrekt, udvarias ügyintézést kaptunk!
Bravó Kőbirodalom!
Köszönöm!
Szatmári László
Köszönöm szépen a munkájukat és a megbeszélt igazítást, korrektséget.
Üdvözlettel Dr Nádor-Nikititsné Wisnovszky Ágnes
Üdvözlettel Dr Nádor-Nikititsné Wisnovszky Ágnes
Kedves Brigitta és Kedves Tamara! Nagyon hosszas keresgélés és sok rossz tapasztalat után találtam az Önök cégére. A honlapjuk egyszerű,érthető és a legfontosabb,hogy az ott található árak aktuálisak.Önök végtelen türelemmel és kedvességgel segítettek,hogy a legmegfelelőbb emlékek kerülhessenek szüleink sírjára. A kiszállítás időpontja is fontos volt számomra és azt külön köszönöm,hogy sikerült megvalósítani. Önök sokkal többet adtak ,mint két gyönyörű sírkövet. Amikor a kövekre nézek mindig eszembe fog jutni az Önök kedvessége, türelme, korrektsége, ezekben a kövekben egy kicsit az Önök lelke is benne van,amit nagyon szépen köszönök.Minden kollégájuknak aki csak dolgozott a kövekkel nagyon szépen köszönöm a munkájukat. Üdvözlettel: Scherer Éva
Kedves Brigitta
Szeretném megköszönni a munkájukat, tanácsaikat. Konyhám disze lett ez a Technistone Munkapult 🙂
Nagyon elégedett vagyok mindennel, csak ajánlani tudom Önöket!!!
Nagyon szép munka, korrekt, pontos szállitás.
Jó egészséget és sok elégedett ügyfeleket kivánok
Szeretném megköszönni a munkájukat, tanácsaikat. Konyhám disze lett ez a Technistone Munkapult 🙂
Nagyon elégedett vagyok mindennel, csak ajánlani tudom Önöket!!!
Nagyon szép munka, korrekt, pontos szállitás.
Jó egészséget és sok elégedett ügyfeleket kivánok
Kedves András és Brigi!
Kerti konyhánk munkapultjának készítésével kerestünk fel titeket. Brigivel, majd Andrással egyeztetve sikerült megtalálni a megfelelő munkapultot és egy nagyon korrekt, gyors ajánlatot kaptunk, illetve a személyes látogatásunkkor egy nagyon szimpatikus, kedves hozzáállással találkoztunk. Ezek kombinációjának köszönhetően megrendeltük a pultot és jóval a megjelölt gyártási időpont előtt el is készült, amit azonnal be is raktak a helyére. Gyönyörű szép lett, nagyon elégedettek vagyunk, igazán profi és kiváló munka. Köszönjük a segítséget, a türelmet és a profi hozzáállást. Biztos ajánlani fogunk Titeket!
Üdv,
Dorka
Kerti konyhánk munkapultjának készítésével kerestünk fel titeket. Brigivel, majd Andrással egyeztetve sikerült megtalálni a megfelelő munkapultot és egy nagyon korrekt, gyors ajánlatot kaptunk, illetve a személyes látogatásunkkor egy nagyon szimpatikus, kedves hozzáállással találkoztunk. Ezek kombinációjának köszönhetően megrendeltük a pultot és jóval a megjelölt gyártási időpont előtt el is készült, amit azonnal be is raktak a helyére. Gyönyörű szép lett, nagyon elégedettek vagyunk, igazán profi és kiváló munka. Köszönjük a segítséget, a türelmet és a profi hozzáállást. Biztos ajánlani fogunk Titeket!
Üdv,
Dorka
Szeretném megköszönni a sok kedvességet, segítőkészséget amivel elhalmoztak, igazán üdítő ilyen vásárlóközpontú céggel, emberekkel dolgozni. Meleg szívvel fogom ajánlani mindenkinek Önöket a jövőben, a konyhapultom nagyon szép lett, szuper gyorsan elkészült, mindössze másfél óra alatt beépítették nekem. Köszönöm a munkájukat, nem tudok elég jót mondani Önökről!
Tisztelt Cég!
Örülök, hogy megbíztam Önöket, nem csalódtam! Döntésemben az ár/érték arány is szerepet játszott, s a korrekt, pontos, színvonalas munkájuk is nagy örömömre és megnyugvásomra szolgált! Sok sikert kívánok Önöknek!
Tisztelettel: FB
Örülök, hogy megbíztam Önöket, nem csalódtam! Döntésemben az ár/érték arány is szerepet játszott, s a korrekt, pontos, színvonalas munkájuk is nagy örömömre és megnyugvásomra szolgált! Sok sikert kívánok Önöknek!
Tisztelettel: FB
Kedves Koszmáli Brigitta, András és Szabó Tamara!
Nagyon meg vagyok elégedve a felállított sírkővel, szép kivitelezésben készült gyönyörű gránitból, szüleim és az anyai nagymamám részére méltó emlékmű készült. Igazán megnyugtató, hogy az elképzeléseimnek megfelelően készítették el és a megrendelésben szereplő igényeimet is messzemenőkig figyelembe vették. Bemutatótermükben tett látogatásom alkalmával, Brigitta tanácsait is szívesen fogadtam.
Nagyon örülök, hogy Önöket választottam, ismerőseimnek és barátaimnak is szívesen ajánlani fogom a Kőbirodalmat!
További sikereket, szép eredményeket kívánok Önöknek, igazán megérdemlik!👏
Nagyon meg vagyok elégedve a felállított sírkővel, szép kivitelezésben készült gyönyörű gránitból, szüleim és az anyai nagymamám részére méltó emlékmű készült. Igazán megnyugtató, hogy az elképzeléseimnek megfelelően készítették el és a megrendelésben szereplő igényeimet is messzemenőkig figyelembe vették. Bemutatótermükben tett látogatásom alkalmával, Brigitta tanácsait is szívesen fogadtam.
Nagyon örülök, hogy Önöket választottam, ismerőseimnek és barátaimnak is szívesen ajánlani fogom a Kőbirodalmat!
További sikereket, szép eredményeket kívánok Önöknek, igazán megérdemlik!👏
Tíz évnyi vágyakozás után sikerült egy nagy álmomat megvalósítani, egy csodálatos gránit munkapult formájában, ezért hála és köszönet a Kőbirodalomnak ! Gyorsan, tisztán, precízen, kedvesen, a legnagyobb hozzáértéssel történt a felmérés és a beszerelés egyaránt. El sem hiszem, hogy ilyen csodaszép lett a konyhám. Nagy háztartást vezetek, minden nap gyönyörködhetek a profi munkátokban. Nagyon-nagyon boldoggá tettek, köszönöm, köszönöm, köszönöm !!!!! Minden ismerősömnek bátran ajánlani fogom a Cégeteket !
Köszönöm a munkájukat! Köszönöm, hogy a vidékre való szállítást és kihelyezést is megoldották. A szállító/összeállító kollégák gyorsak és hatékonyak. Korrekt ár, korrekt ügyintézés. Ajánlom a céget mindenkinek.
Kedves Brigitta és András!
Szeretném önöknek megköszönni
-családom nevében is-, a gyönyörű sírköveket. Nagyon meg vagyok elégedve a pontos és szép munkával, melyet az elképzelésemnek megfelelően készítettek el, így méltó emléket állítva szeretteinknek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a munkájukat.
További jó egészséget és sikeres válalkozást kívánok.
Üdvözlettel: Garainé Ildikó
Szeretném önöknek megköszönni
-családom nevében is-, a gyönyörű sírköveket. Nagyon meg vagyok elégedve a pontos és szép munkával, melyet az elképzelésemnek megfelelően készítettek el, így méltó emléket állítva szeretteinknek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a munkájukat.
További jó egészséget és sikeres válalkozást kívánok.
Üdvözlettel: Garainé Ildikó
Kedves Koszmáli Család és Tamara! Egy sírkő megrendelése mindig fájó szívvel kezdődik, de az, hogy amikor a munkálatok befejeztével a feleségemmel örömkönnyeket hullattunk, csakis Önöknek köszönhető! Tamarának a megrendeléskor tanúsított kedvessége, szakértelme, a megbeszélt határidő tökéletes betartása, a sírkövet felállító két fiatalember kedves, szolid, profi hozzáállása eredményezte számunkra a teljes megelégedettséget és megnyugvást, hogy a lehető legjobbat kaptuk! Köszönjük Mindannyiuknak és sok további (megérdemelt) sikert kívánunk! Váradi Lóránd és Valéria
Kedves Brigitta és András! Köszönöm a család nevében a szép munkát. Mindenkinek ajánlom és ajánlani fogom önöket. Gyönyörű munka elfogadható áron. Nagyon szép sírkövet készítettek. A sír pedig teljes mértékben az elképzeléseim alapján készült el. üdvözlettel: Szegedi Zsolt
Kedves Brigitta köszönöm szèpen azt a szolgáltatást amit rèszemre nyújtottak.
Nagyon meg vagyok elégedve ès talán visszatèrő vásárló leszek, ha valamire az Önök profiljábkól szüksègem lesz.Addig is ajánlom Önöket minden ismerősömnek.
Köszönettel Nagynè Kompanovits Edina
Nagyon meg vagyok elégedve ès talán visszatèrő vásárló leszek, ha valamire az Önök profiljábkól szüksègem lesz.Addig is ajánlom Önöket minden ismerősömnek.
Köszönettel Nagynè Kompanovits Edina
Kedves Brigitta és András! Gyönyörű munkát vehettünk át Önöktől. Síremlék megrendelése eltér más "beszerzésektől" az ember életében, mert érzelmek kapcsolódnak hozzá, a legjobbat, legszebbet, legméltóbbat szeretnénk, mert ezután már az emlék jelenti Őt, az elvesztettet. A hibátlan, minőségi gránit csodás természetes színei, az Önök gondos és abszolút hozzáértő munkájával kialakított szép alakja, csillogó fényes felülete ezt méltón megadja. Sokat segített már tervezgetésem kezdetén a mindenre kiterjedő, képes, jól működő honlap, de aztán személyesen a szakmai szempontok által kapott "terelgetés is". Gondolok arra, hogy hiába tartottam volna nagyon szépnek a pattintott, "sprengelt" szegélyt, mert az anyag természetességét kiemeli,szép, ahogy az egyes ásványszemcsék megcsillannak a szabálytalan, "durva" felületen, felhívták figyelmemet arra, hogy az bizony évekkel később előbb mohásodna be... Szeretném még kiemelni emberi, odafigyelő, megértő kedvességüket, s azt, hogy a nagy hőségben is milyen alaposan elrendeztek még a sír körül is mindent szép kavicsszórással. Kiemelném még a türelmüket. Elnézést, hogy még ránk is várniuk kellett azon anehéz, forró napon! Csak köszönettel tarozom mindenért, s további szakmai sikereket kívánok, üdvözlettel: Kapuy Márta
Kedves Brigitta! Köszönjük szépen a szép sírkőkészítést.Mindenkinek ajánlani tudom Önöket . Üdvözlettel.Hajdu Lászlóné
Bár először kételkedtem, hogy csak dicsérő bejegyzéseket találtam, de én is csak csatlakozni tudok.Nagyon szép urna sírkövet csináltak, olyat amilyet elképzeltem.Brigitta körültekintően mindenben a segítségemre volt.Korrektek, a határidőt betartották,szépen elhelyezték a temetőben, csak megköszönni tudom még egyszer.Takácsné Angyalka
Kedves Koszmáli András!
Köszönöm a gyors és precíz munkájukat, és a korrekt ügyintézést. Mindenkinek jó szívvel ajánlom Önöket.
Üdvözlettel: Csikós Erika
Köszönöm a gyors és precíz munkájukat, és a korrekt ügyintézést. Mindenkinek jó szívvel ajánlom Önöket.
Üdvözlettel: Csikós Erika
Köszönöm az egész családunk nevében a pontos, mgbízható munkát, azóta már ajánlottam másoknak is, éppen ma is, így jutott eszembe, hogy a tavalyi Farkasréti temetői munkájukat megköszönjem.
Üdvözlettel:
Nemes Márta
Üdvözlettel:
Nemes Márta
Tisztelt Koszmáli Brigitta és András! Ezúton is szeretném megköszönni a gyors, precíz, minőségi és tökéletes munkát. Önök megmutatták, hogy van még olyan vállalkozás ahol a vevő az első. Örök hálám.
Elöttem már mindent leírtak amit szerettem volna.Így csak annyit:Köszönöm a gyors és szép munkájukat.Örülök,hogy önökre találtam.
Tisztelt Koszmáli András Úr!
Nagyon köszönöm a gyors, minőségi, szép munkáját és a segítőkész hozzáállását! Hálás vagyok, hogy egy héttel a vállalt határidő előtt elkészítette szeretett Férjem sírkövét.
Köszönettel: Dr. Süle Istvánné
Nagyon köszönöm a gyors, minőségi, szép munkáját és a segítőkész hozzáállását! Hálás vagyok, hogy egy héttel a vállalt határidő előtt elkészítette szeretett Férjem sírkövét.
Köszönettel: Dr. Süle Istvánné
Nagyon szépen köszönöm a kedves, segítőkész hozzáállásukat,a gyors és precíz kivitelezést, mellyel méltó síremléket készítettek szüleim számára. Mindenkinek ajánlani tudom az Önök munkáját, aki elfogadható áron jó minőségű gyönyörűen kivitelezett sírkövet szeretne megbízható mestertől.
Hálával és köszönettel gondolunk Koszmáli Andrásra és kollégáira, akik Gyermekeink síremlékét készítették. Több ajánlat bekérése után döntöttünk mellettük a nem csekély távolság ellenére. Ma, amikor az elkészült kőre nézünk, tudjuk, nem dönthettünk volna helyesebben, nem választhattunk volna emberibb, segítőkészebb kőfaragót Andrásnál, aki kezdettől fogva igyekezett minden kérdésünkre választ adni, elképzeléseinket megvalósítani. Leírhatatlan fájdalmunkban megnyugtató érzés a kőre nézni, mely úgy érezzük méltó Hozzájuk. A vállalt határidőre elkészült síremlék minden részletében igényes és esztétikus munka. Köszönjük a folyamatos egyeztetést, türelmet, hozzáállást és az emberséget, melyet mindvégig éreztünk. Szívesen ajánljuk mindenkinek! Ildikó és Csaba (Győr-Ménfőcsanak)
Tisztelt Koszmáli Úr !
Ezúton szeretném megköszönni a munkáját és kifejezni hálámat, hogy a megrendeléstől a kivitelezésig eltelt időben az aggályaimat mindig eloszlatta és végtelen türelmet tanúsított!
A vállalási határidőt is minimalizálta, lerövidítette a várakozás nehéz perceit.
Alaposan tájékozódtam és volt ahol csalódtam is mielőtt megismerkedtem Önnel a KŐBIRODALOM honlapján keresztül.
Elmondhatom jól döntöttem, amikor Önre bíztam a munkát és most én teszem zsebre a családtagjaim elismerő, elégedett szavait...kár,hogy Ön nem hallja!
Vállalkozását másnak is szívesen ajánlom!!! Kívánok további munkájához jó egészséget!
Üdvözlettel: Morvai András
Ezúton szeretném megköszönni a munkáját és kifejezni hálámat, hogy a megrendeléstől a kivitelezésig eltelt időben az aggályaimat mindig eloszlatta és végtelen türelmet tanúsított!
A vállalási határidőt is minimalizálta, lerövidítette a várakozás nehéz perceit.
Alaposan tájékozódtam és volt ahol csalódtam is mielőtt megismerkedtem Önnel a KŐBIRODALOM honlapján keresztül.
Elmondhatom jól döntöttem, amikor Önre bíztam a munkát és most én teszem zsebre a családtagjaim elismerő, elégedett szavait...kár,hogy Ön nem hallja!
Vállalkozását másnak is szívesen ajánlom!!! Kívánok további munkájához jó egészséget!
Üdvözlettel: Morvai András
Kedves András,
Nagyon szépen köszönöm a csodálatos síremléket amit drága édesanyám emlékére készített el nagyon meg vagyok vele elégedve nem győzök gyönyörködni benne már ha lehet ilyet mondani.
A hozzá állás és a segítő készség első osztályú volt hálás vagyok nagyon érte.
Az ön oldala volt az első amit meg néztem és azonnal szimpatikus volt más lehetőséget meg se tekintettem.
,ég egyszer nagyon szépen köszönöm. Csak jót tudok mondani és mindenkinek önöket ajánlani.Sajnos el jött ez a pillanat, hogy ezzel végsó nyugalomba helyeztem édesanyám.
Üdvözlettel,
Sárdi Sándorné
Nagyon szépen köszönöm a csodálatos síremléket amit drága édesanyám emlékére készített el nagyon meg vagyok vele elégedve nem győzök gyönyörködni benne már ha lehet ilyet mondani.
A hozzá állás és a segítő készség első osztályú volt hálás vagyok nagyon érte.
Az ön oldala volt az első amit meg néztem és azonnal szimpatikus volt más lehetőséget meg se tekintettem.
,ég egyszer nagyon szépen köszönöm. Csak jót tudok mondani és mindenkinek önöket ajánlani.Sajnos el jött ez a pillanat, hogy ezzel végsó nyugalomba helyeztem édesanyám.
Üdvözlettel,
Sárdi Sándorné
2016.03.25.-én lett felállítva a sírkő és minőség,ár, pontosság,100%-os volt csak ajánlani tudom mindenkinek.köszönjük
Köszönöm a szép, precíz munkát a segítőkész hozzáállását!Érdemes volt a város másik végéről is elmenni Önökhöz!
Örülök a ma felállított sírkőnek .Nagyon precíz,szép munka és az ár is elfogadható.Akinek fontos az igényes kivitelezés és az udvarias ,szimpatikus kiszolgálás azoknak Önöket ajánlom.Köszönöm.
Tisztelt Koszmáli András!
Nagyon köszönöm a munkáját. Nagyon meg vagyok elégedve.
Köszönettel: Németh Ildikó.
Nagyon köszönöm a munkáját. Nagyon meg vagyok elégedve.
Köszönettel: Németh Ildikó.
A gyászom kezdeti zavaros és bizonytalan időszakában nagy segítségemre volt a Koszmáli család vállalkozásának empatikus, segítőkész hozzáállása. Nagy szakmai hozzáértése, kreatív ötletei, és együtt gondolkodása a végső nyughely kialakításában valamint egy másik sírhely felújításában.
A megbeszélteket egy nagyon gyors megvalósítás követte és már egy hét után, megnyugvással rendeződött síremlékek elkészítése, amire azt hittem, hogy hónapokat kell várnom. Szakértő csapata Koszmáli András vezetésével, irányításával maradéktalanul elvégezte a vállalását. Köszönet érte, hogy ilyen gyors és korrekt segítséget kaptam.
A megbeszélteket egy nagyon gyors megvalósítás követte és már egy hét után, megnyugvással rendeződött síremlékek elkészítése, amire azt hittem, hogy hónapokat kell várnom. Szakértő csapata Koszmáli András vezetésével, irányításával maradéktalanul elvégezte a vállalását. Köszönet érte, hogy ilyen gyors és korrekt segítséget kaptam.
Kedves Brgitta és Tisztelt Férje!
Köszönöm Önöknek, hogy Férjem végső nyughelye ilyen csodálatos,precíz kivitelezésben készült el.
Minden a megbeszéltek szerint, határidőre történt és ha lehet ilyesmit írni, "élőben" még szebb a sírkő, mint képeken! Mikor először megláttam csak sírtam, szólni sem tudtam a csodálattól! Köszönöm! Brigitta kedvességét, mosolyát,telefonon történő felvilágosításait, türelmét a megrendeléskor történt hosszas egyeztetéskor külön köszönöm!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha méltó síremléket akar szeretteinek és mindezt kedves, maximális segítőkész tulajdonossal. Ritka a mai világban az ilyen hozzáállás és kivitelezés! Kívánok további munkájukhoz sok egészséget! Zsuzsanna Érdről.
Köszönöm Önöknek, hogy Férjem végső nyughelye ilyen csodálatos,precíz kivitelezésben készült el.
Minden a megbeszéltek szerint, határidőre történt és ha lehet ilyesmit írni, "élőben" még szebb a sírkő, mint képeken! Mikor először megláttam csak sírtam, szólni sem tudtam a csodálattól! Köszönöm! Brigitta kedvességét, mosolyát,telefonon történő felvilágosításait, türelmét a megrendeléskor történt hosszas egyeztetéskor külön köszönöm!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha méltó síremléket akar szeretteinek és mindezt kedves, maximális segítőkész tulajdonossal. Ritka a mai világban az ilyen hozzáállás és kivitelezés! Kívánok további munkájukhoz sok egészséget! Zsuzsanna Érdről.
Velencétől-Lőrincig mintegy 5 sírkövesnél jártam, hogy anyósom kívánsága szerint formában , színben megfelelő sírkövet rendeljek. Hárman közülük még egy normális árajánlatot sem tudtak adni. Egynél csillagászati árak voltak. Végül nagy szerencsénkre rátaláltunk a "Kőbirodalomra".
Eleinte átveréstől féltem, annyira nagy választékkal, szolgálatkészen és kedvező árral fogadtak.
Nem volt átverés, pontosan, szépen dolgoztak. A legtökéletesebb megelégedéssel fogadtuk az ifjú mester alkotását, csinos, kedves felesége ügyintézését.
Kázmér Lászlóné veje
Eleinte átveréstől féltem, annyira nagy választékkal, szolgálatkészen és kedvező árral fogadtak.
Nem volt átverés, pontosan, szépen dolgoztak. A legtökéletesebb megelégedéssel fogadtuk az ifjú mester alkotását, csinos, kedves felesége ügyintézését.
Kázmér Lászlóné veje
Csak jókat tudok írni Önökről: Elfogadható áron nagy választási lehetőség, kedves, türelmes kiszolgálás precíz, pontos munka. Örülök a szép sírkőnek, és annak hogy Önöket választottam:
Vass Béláné
Vass Béláné
Köszönöm, hogy a kőbirodalom munkatársai mindenben készségesen segítettek nekem!





